אתם בטח מדפדפים באינסטגרם וברשת כמו כל אחד מאיתנו וכל שנייה נתקלים בשיטה שונה לירידה במשקל, תוצאות לפני ואחרי, כל מיני דיאטות ״קסמים״, מוצרים ועוד... לא נמאס לכם להיות תלויים באנשים אחרים כשמדובר בגוף ובבריאות שלכם? הגיע הזמן שתלמדו לבד איך להגיע לתוצאות שתמיד רציתם ואיך להתקדם עוד צעד לעבר הגרסה הכי טובה של עצמכם !

בואו תכירו אותנו ואת השיטה שלנו

תגובות מלקוחות:

אם אנחנו עוד לא מכירים זה הזמן...

היי אנחנו ME - מריה ועדן.
הנגשת עולם הכושר ואורח החיים הבריא היא השליחות שלנו.

אנחנו אוהבים להגיד שהמטרה שלנו היא להפוך את הכושר לאופנה,

אנחנו יודעים ומבינים שהרבה מאד אנשים רואים בספורט ותזונה נכונה אקט שמלווה בקושי ולעיתים  בסבל, במיוחד כאשר רואים ברשתות החברתיות מסרים עקיפים, מפולטרים ולא אמיתיים עד הסוף כמו תוצאות של גוף חטוב, ביקיני וקוביות מבלי להראות את

ההתמודדות, החסרונות והפתרונות שבדרך, תחושת ההחמצה והפספוס של רוב האנשים גורמת לתסכול במקום ליצור בהם השראה.

אידיאל היופי עובר טרנספורמציות משמעותיות בשנים האחרונות, וההבנה שלא חייב להיות מודל גוף ויופי אחד שכולם  צריכים לשאוף אליו אלא שלכל אדם יש את המסלול והאידאל הנכון והמדויק עבורו, תוך כדי יצירת אורח חיים בריא ומאוזן היא זאת שמובילה אותנו בעשייה שלנו ובליווי המקצועי מול הלקוחות והקהילה שלנו.

 גם עדן, בן ה- 30 (מאמן כושר, יועץ תזונה ומאמן בשיטת NLP) וגם מריה בת ה-23 (מדריכת פילאטיס, מאמנת כושר ויועצת תזונה מוסמכת) התמודדו  בעברם עם הפרעות אכילה, עברו תהליכים קיצוניים במטרה להשיג מודל יופי מסוים, בדרך שהם לא מאמינים בה ולא הצליחו להתמיד בה לאורך זמן או בכלל, ובעקבות זאת החליטו להוביל דרך חדשה שמקדשת בריאות, שפיות וקלילות, תוך  הפיכה של כל הערכים הללו לדרך חיים ומשם הגיע המשפט ״להתחיל לחיות אחרת״.

 אנחנו מאמינים שבאמצעות בניית תפיסת עולם חדשנית, אותנטיות ומציאותית שמותאמת לכל אדם ומלמדת כל אחד מה באמת נכון וטוב לגוף שלנו, איך מגיעים לתוצאות ואפילו ליהנות מהדרך, נגרום לכל אחד להבין שהוא יכול לעשות את השינוי הזה בחיים שלו ולהתקדם לעבר הגרסה הכי טובה של עצמו, אנו מקפידים להציג לכם את המציאות כפי שהיא, על הצדדים הטובים וגם המאתגרים שלה תוך כדי מציאת דרך המלך של כל אחד ואחת מכם, עם הרבה כיף, שיתוף וחוויות שיעשו לכם סוויץ’ בגישה שהייתה לכם עד היום לאורח חיים בריא.

מה תקבלו בתוכנית שלנו?

מה תלמדו ותקבלו בתוך הפרקים?

למי התוכנית שלי מתאימה?

משהו אישי מאיתנו

אחרי אין ספור הודעות ברשתות החברתיות והורים שמגיעים כלקוחות עם הילדים שלהם לסדנאות וייעוץ אישי אצלנו ראינו את כמות ההשפעה שיש על נוער.

החלטנו לקחת את זה צעד אחד קדימה, הבנו שהשינוי האמיתי והנכון ביותר מגיע בגיל צעיר ולכן אנחנו לא רוצים יותר להתמקד רק בלקוחות בגילאים גדולים יותר שרוצים שינוי יזום בחיים שלהם אלא להתחיל מהשורש ולעורר דימוי גוף חיובי, מוטיבציה, אנרגיה ורצון לבריאות גם אצל בני נוער.  

תוך כדי התייעצות עם כמה וכמה אנשי מקצוע כמו תזונאים, פסיכולוגים ועוד מאמנים ייצרנו את הקורס והתוכנית המושלמת שיכולה להוביל אתכם למטרה שלכם וללמד אתכם איך למצוא את המוטיבציה והאיזון הנכונים בחיים!

כל אחד מאיתנו עבר המון תהליכים שהושפעו כתוצאה מדימוי גוף וביטחון נמוך ויותר מזה, כל אחד מאיתנו חווה תקופה בחיים שהבריאות שלו נפגעה כתוצאה מחוסר ידע וניסיונות של שינוי תזונתי, אימונים ועוד דברים שלא התאימו לגוף שלנו וכתוצאה מכך כל אחד בנפרד החליט ללכת וללמוד את תחום הכושר והתזונה ולהבין מה באמת טוב ונכון, אחרי כמה שנים גם נפגשנו והפכנו לזוג אבל זה כבר סיפור לפעם אחרת… מה שחשוב זה שהחלטנו לקחת את זה צעד אחד קדימה, הבנו שהשינוי האמיתי והנכון ביותר מגיע בגיל צעיר ולכן אנחנו לא רוצים יותר להתמקד רק בלקוחות בגילאים גדולים יותר שרוצים שינוי יזום בחיים שלהם אלא להתחיל מהשורש ולעורר דימוי גוף חיובי, מוטיבציה, אנרגיה ורצון לבריאות גם אצל בני נוער.

תוך כדי התייעצות עם כמה וכמה אנשי מקצוע כמו תזונאים, פסיכולוגים ועוד מאמנים יצרנו את התוכנית המושלמת שיכולה להוביל אתכם למטרה שלכם וללמד אתכם איך למצוא את המוטיבציה והאיזון הנכונים בחיים!

מה ההשקעה שלכם?

כדי להשיג את כל המידע שיש בקורס והתוכנית הזו אנשים משלמים אלפי שקלים על מאמני כושר, סטודיו, חדרי כושר ועוד
שלא תמיד מביאים לתוצאות ולא כולם יכולים להרשות לעצמם בגלל המחיר היקר, הגיל והזמן.
אז החלטנו לשים את הכסף בצד ולהנגיש את התוכנית לכמה שיותר בני נוער והורים!
המידע שיש בתוכנית יעזור לכם להפוך את החלומות והרצונות שלכם למציאות וייקח אתכם צעד אחד קדימה לעבר הגרסה הכי טובה של עצמכם!

מחיר התוכנית: 699₪ בלבד!

שימו לב לטירוף

₪234 בלבד!

אפשרויות תשלום:
העברה בנקאית / סליקת אשראי/ BIT / PAYPAL
עדיין מתלבטים?
שלחו לנו הודעה בוואצטפ לשאלות נוספות

שאלות נפוצות:

כן, אתם מקבלים גישה ישירה לתוכנית, היא נשלחת במייל עם פרטי גישה.

כן, הקורס נשאר אצלכם במייל לכל החיים וללא זמן מוגבל.

כן, ניתן להתחבר לקורס גם דרך המחשב וגם דרך הסלולרי שלכם.

החומר שמוצג בקורס מאוד ברור ומובן להבנה, יחד עם זאת כל בעיה\אי הבנה\שאלה\התייעצות, אנחנו זמינים תמיד למענה במייל של העסקי.

 

הפחד והחשש מובנים ולגיטימיים לגמרי, אבל אנחנו עובדים עם מערכת סליקה מוכרת ובטוחה, והכל נשאר חסוי לגמרי.

 

התוכנית כוללת טיפים והכוונה לתזונה נכונה בזמן התהליך + קורס למידה שלם שמלמד אתכם להתאים אורח חיים בריא ותזונה מאוזנת לשגרה האישית שלכם.

 

במידה ותעשו כל מה שכתוב בתפריט ותשתמשו בכל הידע והכלים שאתם רוכשים שם, תוכלו לראות תוצאות מדהימות תוך חודש ימים בלבד ואפילו לפני.

 

לא, בגלל שמדובר בתוכנית נוער לא יכולנו להכניס תפריט שמתאים לכולם, אבל אל תדאגו, בתוכנית יש לכם את כל הכלים והידע שאתם צריכים בשביל לבנות לעצמכם שגרת תזונה לפי המטרה שלכם. יש יותר כיף מזה?

 

אין שום בעיה, יש אופציה רק לחברי התוכנית בעת הרכישה להוסיף לרכישה גם בניית תפריט תזונה אישי, ואחרי ההרשמה מתקשרים אליכם ומתאמים יום ושעה לפגישה.

 

ברור שחד פעמי והיא שלכם לכל החיים! המענה של אנשי המקצוע הוא לתקופת זמן מוגבלת של שישה חודשים מקניית התוכנית.

 

מתאימה לכל גיל, בנים ובנות כאחד.

 

כמובן, שנינו בוגרי וינגייט. ניתן לראות חלק מהתעודות בדף התוכנית או לבקש מהמספר של המשרד ונשלח לכם בשמחה.