אודות

מריה סקל ועדן מיטרן בני זוג שהם גם שותפים.

מריה סקל, בת 24 בעלת תוכנית להעצמה נשית, אפליקציית בריאות והתפתחות אישית, מרצה ואשת עסקים.

מריה סקל
מריה סקל

את הקריירה שלה היא התחילה בתחום הכושר והתזונה- ילדה בת 19 עם הפרעות אכילה, בולמיה שרצתה ללמוד קצת יותר מה נכון לגוף שלה כי נמאס לה להתבסס על שטויות ומיתוסים שבדרך כלל אנשים מפרסמים. היא התחילה בתחום כמדריכת פילאטיס, מהר מאוד התאהבה ברעיון של- להבין מה נכון לגוף שלה וכבשה עוד ועוד יעדים ותעודות בתחום הבריאות-

קורס תזונה בווינגייט, קורס חדר כושר, קורס תזונת ספורט ואורח חיים בריא ועוד לאחר כמה קורסים בתחום הבריאות היא הבינה שאין ביכולתו של האדם ליצור גרסה טובה ביותר של עצמו ללא החלק של הנפש ולכן הלכה ללמוד מיינדפולס והתחילה להתעניין בתחום ההתפתחות האישית. כתוצאה מכל זה ושילוב העולמות היא יצרה את המותג ׳ME׳ והתחילה את דרכה כיזמית. בנוסף בזמן בניית המותג למדה לתואר במנהל עסקים מהר מאוד התאהבה בעולם העסקים והמשיכה לפתח את הקריירה שלה לעוד תחומים.

עדן מיטרן, בן 31 בעל סוכנות לביטוח, עוסק בעולם ההתפתחות האישית ודייטינג לגברים הגיע לעולם הבריאות עם סיפור דומה אך שונה מאוד. לפני התקדמותו בקריירה עדן היה מאמן כושר ותזונה כ-12 שנה אחרי ששקל 115 קילו, ניסה כל דיאטה אפשרית ותמיד היה מגיע לנקודת משבר ומתוסכל.

עדן מיטרן
עדן מיטרן

החיים הפתיעו אותו עם מחלת הקוליטיס והביאו אותו למשבר קיצוני מכיוון שלא הצליח להתמיד ולשמור על בריאותו כל כמה ימים מצא את עצמו מתאשפז בבית החולים.

אחרי עשרות ניסיונות עדן התחיל ללמוד קורס NLP על מנת שיצליח להבין מה נכון ומדויק לו, הוא הבין שהידע שיש לו בתחום הכושר והתזונה לא מספיק אם מנטלית הוא לא מוכן לשינוי שהוא רוצה ולאחר מכן הצליח להוריד 30 קילו ולהגיע לגוף חטוב להשקיט את המחלה לגמרי לבדו ללא כדורים או עזרה חיצונית.

אנחנו יודעים ומבינים שהרבה מאוד אנשים רואים באורח חיים בריא אקט שמלווה לעיתים בקושי מסוים.

תחושת ההחמצה והפספוס – רוב האנשים מקשרים אוטומטית את המשפט “הגרסה הטובה ביותר של עצמך” לכושר ותזונה ואינם מבינים שמדובר פה בהרבה יותר מזה!
מדובר בהצלחה בכל תחומי החיים:

– יותר בריאות
-יותר ביטחון
-יותר כסף
-יותר מוטיבציה
-יותר אנרגיה
-יותר אהבה

הכל מתחיל ונגמר בנו.
אבל לצערנו אנשים לא יודעים איך להוציא מעצמם את ה100% והחוסר הבנה הזו גורמת לתסכול במקום ליצור בהם השראה.
ובעקבות זאת החלטנו להוביל דרך חדשה שמקדשת בריאות, שפיות, קלילות תוך כדי שאיפה למצויינות, הפיכה של כל הערכים הללו לדרך חיים, פיתחנו שיטה מדויקת, ברורה ופשוטה להתמדה ברמות הכי גבוהות שיש

להפוך לגרסה הכי טובה של עצמכם, להיפתר מדחיינות ולהתאהב בהצלחה!

ברוכים הבאים

אם אתם פה כנראה שאתם רוצים לעשות שינוי מסוים בחיים שלכם ואתם יודעים שאתם מסוגלים ליותר, אנחנו רוצים לעזור לכם!

מלאו את המייל שלכם כאן למטה ותקבלו מאיתנו לוז יומי למילוי לגמרי בחינם!
שיעזור לכם לקדם את עצמכם כל יום בדרך למטרה: